Dolena Namas Nr. 2

Maison en rondins fabriquée à la main
Maisons en rondins usinés

Didinga kojytė per du lygius: 4 miegamieji, 2 svetainės, 3 vonios kambariai + WC ir erdvi virtuvė/svetainė su židiniu, dideliais langų paviršiais ir geru lubų aukščiu.

Šioje kajutėje yra erdvi salė su gera sandėliavimo vieta ir svečių tualetas. Šalia įėjimo yra sandėliukas su įėjimu tiek į vidų, tiek iš išorės.

Iš holo patenkama į didelę svetainę su židiniu, geras lubų aukštis ir dideli langų paviršiai. Atviras sprendimas veda į didelį, gerai įrengtą virtuvės skyrių. Iš virtuvės taip pat patenkama į pagrindinį miegamąjį, kuriame yra atskiras vonios kambarys ir daug erdvės drabužinei. Kitame svetainės gale yra miegamoji zona su trimis miegamaisiais ir vonios kambariu.

Antrame aukšte didelis holas/svetainė su vonios kambariu ir praktiška saugykla. Čia taip pat rasite didelį televizoriaus kambarį su įmontuotomis lovomis. Priešingoje salės pusėje yra vienkartinė sandėliavimo patalpa, į kurią iš pirmo aukšto galima patekti per kopėčias.

Interjero vaizdai skirti kaip įkvėpimas. Į kainą įeina visas bendras interjero dizainas (išskyrus stiliaus gaminius), baldai ir šviestuvai, kaip parodyta nuotraukose žemiau. Žinoma, galima patiems pakoreguoti pristatymą, kad jis atitiktų jūsų norus ir poreikius. Kas įeina į nurodytą kainą, žiūrėkite žemiau.

Information

Plotis120 m²
Gyv. plotis105.25 m²
Aukštų skaičius2
Aukštų aukštis3.97 m
Miegamasis4
Vonios2
TerasaYra, 5 m²
180 000 €

Obtenir un devis

Autres maisons